Старий, добрий хокей: у Києві вшанували видатного майстра

13.12.2021 23:28 2769 0

Напередодні в столиці України на ковзанці Шалетт за підтримки компанії Parimatch відбувся матч пам'яті видатного українського хокеїста та тренера - Володимира Андреєва, на честь 70-річчя з дня його народження.

Ветерани українського хокею зійшлися на льоду проти ХК ШВСМ, який бере участь у чемпіонаті КАХЛ. Гра зібрала чимало любителів хокею, які отримали справжнє задоволення від матчу та спілкування.

Перед грою усі присутні вшанували пам'ять майстра хвилиною мовчання, після чого оплексами привітали велику родину Андреєва та згадали основні віхи життя майстра.

А символічне вкидання перед грою зробив онук хокеїста.

За законами жанру - результат у цій грі був неважливим. Хокеїсти отримували задоволення від гри, а вболівальники - від перегляду. Сама ж гра (3 періоди по 15 хв) завершилась результативною нічиєю - 4:4, а останню, рятівну шайбу за чорних закинув син Андреєва - Андрій.

Найцікавіший епізод з точки зору хокею трапився в третьому періоді, коли гравці влаштували бійку, який же хокейний матч без неї - судді втрутились лише тоді, коли "тафгаї" попадали на лід.

Забіяки відправились на лаву для оштрафованих, а обидві команди виконали по буліту.

ХК ШВСМ (чорні) 4:4 ХК ШВСМ (білі) (0:1, 0:2, 4:4)
4:4 Андрій Андрєєв (44:30).

Після завершення гри онуки Володимира Андреєва подарували пам'ятні шайби усім учасникам матчу, після чого було зрорблемене спільне фото.

Володимир Володимирович Андреєв (4 грудня 1951 - 4 січня 2011) — український хокеїст, захисник, тренер. Один із найрезультативніших захисників Радянського хокею.