Кременчук розібрався із Крижаними Вовками у регулярному чемпіонаті

У матчі було закинуто 8 шайб
01.02.2020 21:49 1347 0

У матчі 33-го туру Української хокейної ліги Крижані Вовки приймали Кременчук.

Матч активно розпочали господарі майданчика - на п'ятій хвилині поєдинку Сергій Мікульчик точним ударом відкрив рахунок у матчі. Гості швидко зібралися і за наступні 4 хвилини не тільки зрівняли рахунок, а й збільшили розрив до двох шайб.

Важливо: Донбас декласував Динамо у регулярному чемпіонаті

Під кінець періоду Сергій Мікульчик зробив дубль, мінімально наблизившись до супротивника з Кременчука, проте зрівняти цифри на табло у них так і не вийшла.

УХЛ. Регулярний чемпіонат

33 тур

1 лютого

Крижані Вовки - Кременчук 2:6 (2:3, 0:0, 0:3)

Шайби: 1:0 - Мікульчик (Овчинников, Воробйов, мен.), 4:48; 1:1 - Кисельов (Григорян, Зайцев), 6:44; 1:2 - Ворона (Грицких, Хрішпенц), 8:11; 1:3 - Григорян (Олійник, Горище), 9:24; 2:3 - Мікульчик (Алдамжаров, Роганов), 14:55; 2:4 - Толстушко (Горище, Гриценко), 51:21; 2:5 - Орлов, 53:28; 2:6 - Толстушко (Ворона), 58:50

Раніше, Дніпро впевнено здолав Білий Барс у регулярному чемпіонаті.