Жіноча збірна України перемогла ПАР у першому турі кваліфікації до Чемпіонату світу

14.01.2019 15:56 1687 0

Джерело - ФХУ.

Жіноча збірна України з хокею обіграла Південно-Африканську Республіку у першому турі кваліфікації до Чемпіонату світу в Дивізіоні 2Б.

Про це повідомляє Федерація хокею України

В середині першого періоду Владислава Скащук закинула першу шайбу, але утримати перевагу українкам не вдалося. Представниці ПАР скористалися перевагою і зрівняли рахунок під кінець першої двадцятихвилинки.

У другому періоді знову відзначилася Скащук, після чого Дарина Ціміренко встановила остаточний рахунок матчу. Це перша перемога жіночої збірної на кваліфікації до ЧС.

Україна –ПАР 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)

13 січня

Кейптаун, ЛА "ICE STATION"

Україна: В. Ткаченко (Заіченко). Тарасова – Кобчук, Макаренко – Вансович, Громова – Т. Ткаченко (А). Цимиренко – Добровольська (А) – Скащук, Ковтун (К) – Козуб – Слащова, Рябкіна – Ткачук – Гадлія, Елізабет Аліпова – Ценова – Елен Аліпова.

ПАР: Свонпоель (ван дер Мерве). Ван Доесбург (К) – Клейн, Грюбер (А) – Вілсон, Вервей – Крюгер, Латеган. Херрінгер – Шурман (А) – Кюлер, Бранкін – Роде – Гроблер, Лангевельд – Лоубсер – Джеймісон, Латеган – Моллер – Мараіс.

Шайби: 1:0 Скащук (Рябкіна, Цимиренко, 12:48). 1:1 Ван Доесбург (Роде, Вервей, 19:18 – більш. 5 х 3). 2:1 Скащук (Рябкіна, 24:28 – більш.). 3:1 Цимиренко (Добровольська, Скащук, 32:57).

Нагадаємо, Фінляндія переграла США і стала чемпіоном на молодіжному Чемпіонаті світу.

Також, Гравець Бостона закинув шайбу грудьми в матчі НХЛ.