Провал збірної України на ЧС-2018: наостанок - ганебний розгром від Японії

28.04.2018 18:16 3376 0

Збірна України зазнала ганебної поразки 1:7 в останньому матчі чемпіонату світу у дивізіоні 1В у литовському Каунасі

Українці, як у більшості матчів на турнірі пропустили дві швидкі шайби, на початку другого періода спромоглися скоротити відставання (відзначився Андрій Міхнов), але далі шайби закидали лише японці.

Олександр Савицький зняв Богдана Дяченка після того, як рахунок став 1:6, проте Сергій Гайдученко, що вийшов на заміну, не зміг зберегти свої ворота на замку.

Таким чином, українці завершили ЧС-2018 на 4-му місці і у наступному сезоні знову гратимуть у дивізіоні 1В.

Японці розмістилися на третьому місці. Доля єдиної путівки у дивізіон 1А вирішиться в очному протистоянні Литви та Естонії.