Чехія програла ОАР, Німеччина творить історію у грі з Канадою. Матчі 1/2 фіналу ОІ-2018

23.02.2018 16:59 5945 0
 Німеччина вперше в історії обіграла Канаду на ОІ/IIHF

23 лютого відбулися два півфінальні матчі хокейного Олімпійського турніру, в яких визначилися фіналісти - ОАР та Німеччина.

У першому матчі Чехія програла команді ОАР 0:3. Хід поєдинку вирішив відрізок у середині другого періоду, коли чехи пропустили дві шайби протягом 30 секунд. Причому після першого взяття воріт судді декілька хвилин переглядали епізод на відео, лише згодом ухваливши рішення зарахувати його.

В іншій парі за путівку у фінал Канада несподівано поступилася Німеччині 3:4. Таким чином, німці вперше в історії зіграють у фіналі олімпійського турніру.

Фінал відбудеться 24 лютого о 14:10.

Зазначимо, що це перша в історії перемога Німеччини над Канадою на Олімпійських іграх: починаючи з 1932 року, канадці 15 разів обігрували опонента.

На рахунку Бундестім вже друга перемога у протистояннях з фаворитами: напередодні німці несподівано позбавили надій на медалі збірну Швеції.

Зимові Ігри XXIII Олімпіади у Пхенчхані

Хокей

1/2 фіналу

23 лютого

Чехія - ОАР - 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)

0:1 - 27:47 Гусєв (Дацюк)

0:2 - 28:14 Гавріков (Тєлєгін, Грігорєнко)

0:3 - 59:39 Ковальчук (Зуб, Зубарєв) ПВ

Канада - Німеччина - 3:4 (0:1, 1:3, 2:0)

Кидки: 31 - 15

Як відомо, у жінок американки в драматичному фіналі проти канадійок здобули золото Ігор-2018.