ЧС-2016. Збірна України здобула третю перемогу, розгромивши Естонію

20.04.2016 16:03 1335 0

Після першого дня відпочинку на чемпіонаті світу національна збірна команда України провела матч проти збірної Естонії.

Враховуючи прекрасний перформанс естонської команди у матчі проти Великобританії, тренерський штаб нашої команди налаштовував підопічних на серйозний бій.

Налаштування "синьо-жовтих" позначилося на діях команди. У першому періоді українці відзначилися двічі: Євген Тимченко віддав ювелірну передачу на Владислава Гавріка, а Роман Благий продемонстрував високу індивідуальну майстерність.

При цьому наша команда могла ще щонайменше п’ять разів запалювати червоне світло за воротами естонців.

Абсолютно інша картина гри спостерігалася в дебюті другого періоду. Естонці втратили кілька 100-відсоткових нагод для взяття воріт, а потім відзначились завдяки класному штрафному кидку у виконанні Роберта Рооби.

Після цього моменту головною дійовою особою на льоду став Едуард Захарченко, який кілька разів врятував нашу команду від неприємностей. Але вчасно Олександр Савицький попросив підопічних грати простіше й це дало свій результат. Наші хокеїсти відзначились ще двічі у другому періоді, а в заключній 20-хвилинці добили суперника.

Світлина ФХУ

В останньому ігровому відрізку Артем Бондарєв та Роман Благий помінялися місцями – у підсумку відзначилися обидві ланки. Ще одна шайба на рахунку традиційно активного Юрія Петранговського.

Також Олександр Савицький дав можливість дебютувати у складі національної збірної Михайлові Шевчуку – голкіпер ХК Кременчук за півтори хвилини до завершення гри замінив Едуарда Захарченка.

До речі, саме Захарченко отримав приз найкращого гравця зустрічі з рук президента Федерації хокею України Анатолія Брезвіна, який сьогодні прибув до Загреба підтримати нашу команду.

7:1 - Бондарєв (Бабинець) - 55:08

Склад України: Захарченко (Шевчук, 58:41). Толстушко – Петрухно, Романенко – Ісаєнко, Побєдоносцев – Андрейків, Алексюк – Жовнір. Бабинець – Захаров – Благий, Кіча – Гніденко – Петранговський, Міхнов – Шафаренко – Бондарєв, Чернишенко – Гаврік – Тимченко

Турнірне становище: Україна - 9 (3), Литва - 6 (2), Великобританія - 5 (2), Естонія - 1 (3), Хорватія - 0 (2), Румунія - 0 (2)