Чемпіонат України. У битві лідерів Донбас переграв Дженералз

24.02.2016 21:16 863 0

До очного протистояння лідери чемпіонату підійшли у майже ідеальному стані.

Майже тому що гостям не змогли допомогти захисник Павло Таран та нападаючий Сергій Варламов. Забігаючи на перед, втрати не надто позначились на грі донецької команди, інформує прес-служба ФХУ.

Команди дуже обережно розпочали поєдинок, в першу чергу піклуючись про надійність власних оборонних редутів.

Реальний шанс відзначитись вперше виник на 13-й хвилині, коли господарі отримали подвійну чисельну перевагу. Проте захисники донецького клубу, схоже, добре розібрали гру киян у більшості і шансів відзначитися "генералам" не дали.

Зате гості своїм єдиним шансом у першому періоді скористалися. Олександр Журун залишив шайбу Денису Кочеткову, який одним рухом прибрав суперника, а іншим спрямував каучуковий диск повз Едуарда Захарченка.

Другий період команди провели у звичному для себе ключі. Гольових моментів було обмаль, зате конфлікти на льоду виникали регулярно.

Один із них завершився бійкою між Андрієм Татаренком та Віктором Захаровим. Що ж до закинутих шайб, то глядачі стали свідками лише одної. Віктор Шахворостов зробив перехоплення у зоні суперника та вистрелив у дальній кут воріт Захарченка. Майже відразу після цього арбітри відправили команди до роздягалень, а заключні 1:39 другого періоду були дограні після перерви.

Третій період пройшов під контролем донеччан. Підопічним Анатолія Степанищева вдалося відсунути гру від власних воріт та скористатися численними вилученнями у складі суперника.

Сергій Бабинець відзначився у більшості, а Денис Кочетков зробив дубль при грі 5-на-3. Єдине, що вдалося киянам, це наприкінці матчу закинути шайбу престижу, відібравши шатаут у Євгена Царегородцева.