ЧС-2015 (U-20). Збірна України зазнала третьої поразки, програвши Британії

16.12.2015 19:02 591 0

Матч молодіжної збірної України проти британців на чемпіонаті світу у Дивізіоні ІВ можна було відносити до категорії "медальних".

Українська команда розпочала поєдинок дуже переконливо, стверджує офіційний сайт Федерації хокею України.

Підопічні Андрія Савченка діяли "першим номером", але надійна гра Бена Черчфілда тривалий час не дозволяла "синьо-жовтим" відзначитися.

Наприкінці другого періоду британці зрівняли рахунок. Українці не реалізували випад 3 в 1. Атака ж у відповідь завершилася взяттям наших воріт. Чорна полоса продовжилася і на початку третього періоду.

Лише під завісу поєдинку українці прийшли до тями, відігравши лише одну шайбу.

Чемпіонат світу-2016 з хокею

Молодіжні команда U-20

Дивізіон IB

Франція

16 грудня

Україна - Великобританія 2:3 (1:0; 0:1; 1:2)
1:0 - Ворона (Андрейків, Радецький) 14:03 ГБ
1:1 - Стретфорд (Глоссоп) 34:40
1:2 - Спайрз (Бугласс, Стед) 43:15
1:3 - Гейвуд (Стед) 49:50
2:3 - Радецький (Муль, Андрейків) 54:20 ГБ

Україна: Дьяченко (до 58:19). Григор’єв – Андрейків, Жовнір – Муль, Шпак – Влад. Мазур – Свіщев – Тимченко, Ворона – Гриценко – Радецький, Терчієв – Генералов – Щербаков, Одноворченко – Люльчук – Нігматуллін, Геворкян.

Штраф: 2 – 12
Кидки: 36 – 22

Нагадаємо, перед цим українці двічі програвали в овертаймах - Франції та Польщі.

Турнірнірне становище: Польща - 8 (3), Великобританія - 8 (4), Франція - 5 (3), Україна - 2 (3), Словенія - 1 (3).