Чемпіонат України. Дженералз долає Донбас, Юність взяла реванш у Компаньйона

24.10.2015 17:40 866 0

Дженералз здобув перемогу над Донбасом у центральному матчі сьогоднішнього ігрового дня.

Закидати командам спочатку вдавалося лише в нерівних складах. Спочатку Денис Петрухно потужним пострілом від синьої лінії застав зненацька Едуарда Захарченка, а потім у схожій ситуації відзначився Дмитро Толкунов.

В середині другого періоду гості знову відправили шайбу у ворота киян, проте взяття воріт зараховане не було, адже за секунду до того прозвучав свисток лайнсмена, який сигналізував про положення поза грою.

Розв’язка у матчі сталася наприкінці третього періоду. Спочатку у ворота гостей було призначено штрафний кидок, який реалізував Ігор Шаманський.

Цей факт засмутив воротаря донеччан Євгена Царегородцева, який за недисципліновану поведінку отримав 10-хвилинний штраф і був замінений на Євгена Напненка. Кияни скористалися тим, що Напненко не увійшов у гру і швидко закинули третю шайбу.

До завершення гри гості так і не змогли оговтатись від шоку, поступившись у підсумку 1:3, повідомляє прес-служба ФХУ.

В іншому матчі дня Юність взяла реванш у столичного Компаньйона.

Що ж до картини гри, то невеликою перевагою протягом усього матчу володіли господарі. Ця перевага відображалася на табло протягом 40 хвилин матчу.

Проте у третьому періоді харків’яни зіграли ва-банк і швидко перевернули хід гри з ніг на голову. Основним заводилою гостей став Сергій Алексанян-Петрович, який і сам відзначився і партнерам допоміг це зробити.

Господарям вдалося перевести гру у овертайм, проте Юність таки вирвала перемогу наприкінці овертайму.