"Компаньйон" у товариському матчі мінімально переміг "Левів"

19.12.2013 14:57 814 0

Столичний "Компаньйон-Нафтогаз" здобув перемогу над "Левами" у товариському поєдинку, який команди вирішили провести під час міжнародної паузи вчемпіонаті України.

Матч, що відбувся 19 грудня на київській ковзанці АТЕК, завершився з рахунком 3:2 (1:2, 1:0, 1:0) на користь "нафтогазівців".

У складі переможців дубль оформив Денис Заблудовський, ще одна шайба на рахунку Артема Гніденка.

"Леви" відповіли голами Миколи Острякова та Георгія Кічи. Гра була рівною, Остряков міг відзначитися ще раз, однак влучив у штангу, повідомляє телеканал "ХSPORT".

Стартовим голкіпером "Левів" був Євген Бруль, якого на 30-й хвилині за рахунку 2:2 замінив Денис Ковальов.

В першому періоді отримав травму обличчя захисник "Левів" Роман Щербатюк. Йому зашивали губу.

У п'ятницю, 20 грудня, команди проведуть повторну зустріч.