"Кременчук" не впорався з "Гомелем"

12.11.2013 22:26 538 0

Український "Кременчук" поступився удома "Гомелю-2" у матчі вищої ліги відкритої першості Білорусі.

У своєму 19-му матчі в сезоні, що відбувся 12 листопада у Кременчуці, підопічні Олександра Савицького поступилися супернику у додатковий час з рахунком 4:5 ОТ (2:1, 1:1, 1:2, 0:1).

У складі переможців двічі відзначився Костянтин Базилєв (10:32, 44:52), а Олександр Пастухов (36:01, біл.), Євген Шульженко (49:43) та Микита Устиненко (64:10, біл.) закинули по одній шайбі. Господарі відповіли влучними кидками Ігора Мікулка (16:16, Шеремета, Ал.Костюк), Павла Логвиненка (18:03, О.Корж, Янішевський), Антона Дикого (33:21, М.Шевчук) та Валентина Кузьменка (42:04, О.Корж, Шеремета).

На початку третього періоду український клуб повів у рахунку 4:2, однак не втримав перевагу. Фатальним для господарів стало вилучення Владислава Лугового у овертаймі, яке білоруси реалізували за 50 секунд до закінчення матчу.

Зазначимо, що найкращий бомбардир "Кременчука" нападник Іван Підгурський не здобув жодного очка, пише bighockey.ua.