Хокей | Champion.com.ua
Мій профіль
22 Січня 2020

Сезон в ПХЛ стартує у вересні

17.07.2013 17:02 244 0

У Києві відбулися загальні збори клубів Професіональної хокейної ліги.

Київські "Компаньйон" та "Сокіл", вінницькі "Патріот" та "Гайдамаки", а також білоцерківський "Білий Барс" підтвердили свою участь у наступному чемпіонаті України з хокею. Турнір втретє проводитимуть під егідою ПХЛ.

Харківське "Динамо" з невідомих причин свого представника на загальні збори ліги не відправило. Втім, з харків'янами й надалі ведуть перемовини щодо участі динамівців у змаганнях. Так само поки що не визначилися зі своїм майбутнім в ПХЛ і львівські "Леви". Своє остаточне рішення харків'яни та львів'яни мають повідомити протягом місяця.

Столичний "Беркут" був представлений на зустрічі, але від виступу в чемпіонаті України 2013/2014 офіційно відмовився.

Учасники загальних зборів ПХЛ прийняли відставку Юрія Загороднього, а виконувачем обов'язків генерального директора призначили Юрія Говоруху, який до сьогодні був керівником адміністративного департаменту ліги. Ім'я нового очільника ПХЛ стане відоме за місяць.

Потенційним дебютантом ПХЛ могла б стати команда з Івано-Франківська, але це питання поки залишається відкритим. Президент ФХУ Анатолій Брезвін повідомив, що дуже ймовірна поява хокейної команди у Луганську де у вересні закінчиться зведення льодової арени.

Тамтешні ентузіасти хочуть створити клуб і заявити його в ПХЛ, якщо не цього то наступного року. Так само у вересні, за словами Брезвіна, мають завершити спорудження арен у Севастополі та Дружківці.

Третій чемпіонат ПХЛ попередньо повинен розпочатися о другій половині вересня. Більше деталей стане відомо 26-го липня, коли зустрінуться власники команд. За інформацією телеканалу Xsport перші особи клубів обговорюватимуть не тільки підготовку до найближчого чемпіонату, а й спілкуватимуться про перспективи ПХЛ на наступні роки.

Коментарі ()