ЧС-2013. Дивізіон I. Група B. Україна впевнено обіграла Литву. Огляд дня. ВІДЕО

17.04.2013 23:44 1200 0

Після трьох ігрових днів на чемпіонаті світу в Донецьку збірні Польщі та України продовжують турнірний шлях без поразок. У середу поляки таки дожали Нідерланди, а підопічні Олександра Куликова впевнено обіграли національну збірну Литви, відвантаживши у ворота суперника сім шайб.

В перший період матчу між командами головний біль на голову литовців забезпечила ударна трійка Міхнов-Бондарєв-Торяник із захисниками Рябенко і Алексюком, на рахунку яких три закинуті шайби.

До екватору другої 20-хвилинки свою першу шайбу на нинішній першості оформив Юрій Петранговський.

Відзначимо, що для юного Петранговського гол у ворота литовців став першим у складі національної збірної, і за традицією він залишив відправлену шайбу собі на пам'ять. Для голкіпера Павла Ячника цей матч також видався пам'ятним, оскільки він оформив шатаут у першому ж поєдинку за національну команду України.

Довели розгром литовців до неприємного Шафаренко і Полоницький, які завдати точних кидків у заключній третині гри, а сьома шайба від Олександра Матерухіна, яка побувала вже у пустих воротах суперника, закріпила остаточний рахунок на табло – 7:0.

Збірна Нідерландів зазнала своєї першої поразки на нинішній першості. У другому матчі ігрового дня, який відбувся 17 квітня, "помаранчеві" у напруженому матчі програли національній збірній Польщі.

Перший період зустрічі пройшов у рівній боротьбі і закінчився з рахунком 1:1.

Другий і третій ігровий відтинок поляки виграли завдяки кращій реалізації чисельної переваги. Шайби від Дутки та Колуша підопічні Ігоря Захаркіна провели саме в більшості.

Таким чином, поляки набирають за підсумками трьох матчів світової першості дев'ять очок і тепер випереджають збірну Нідерландів на три пункти.

Польща - Нідерланди - 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
1:0 - Малашинськи (Запала, Дутка) 02:49
1:1 - Джолі (ван ден Хювель, Брюйстен М.) 8:13
2:1 - Дутка (Запала, Дроня) 22:46 ГБ
3:1 - Колуш (Запала, Дроня) 42:04 ГБ

У першому матчі третього ігрового дня чемпіонату світу в Донецьку збірна Румунії здобула свою першу перемогу в матчі проти Естонії.

Поєдинок видався напруженим и багатим на закинуті шайби. Протягом двох періодів збірна з берегів Балтійського моря вміло протистояла суперникам і лише в заключній третині гри віддала перевагу румунам, які в свою чергу протягом матчу двічі змогли відзначитися, граючи в меншості.

Завдяки перемозі збірна Румунії здобула перші три очки на чемпіонаті світу і наразі посідає четверту сходинку. Естонія, яка зазнала четвертої поразки поспіль – остання.

Естонія - Румунія - 3:6 (1:2, 2:2, 0:2)
1:0 – Cибірцев (Родін, Рооба) 7:00 ГБ
1:1 – Беч 10:30
1:2 – Віраг (Нагі, Міхалі) 16:29
2:2 – Рооба (Уруша, Родін) - 28:04 ГБ
2:3 – Гога (Молдован, Жош) 30:20 ГМ
3:3 – Кузнєцов (Раєвський, Вірьяссов) 35:56
3:4 – Віраг (Писаренко, Молнар) – 37:46 ГБ