ЧС-2013. Дивізіон I. Група B. Україна розтрощила Естонію. Огляд дня. ВІДЕО

16.04.2013 00:47 1293 0

Збірна України з хокею здобула свою другу перемогу на Чемпіонаті світу у групі "В" першого дивізіону, який проходить у Донецьку.

У матчі проти збірної Естонії, який відбувся 15-го квітня, наша збірна здобула переконливу перемогу з рахунком 8:1.

Форвард "Донбасу-2" Роман Благий став найкращим снайпером у складі нашої команди, оформивши перший хет-трик на нинішній світовій першості. Нападник української збірної зумів вразити ворота суперника по разу в кожному періоді.

Українці з перших хвилин кинулися на ворота суперника, турбуючи голкіпера Естонії найсильнішими кидками від синьої лінії. Вже на 4-й хвилині зустрічі "жовто-сині" були винагороджені першою закинутою шайбою. Точним кидком відзначився Олег Тимченко.

На 8-й хвилині рахунок був збільшений вдвічі. Першу шайбу в цьому матчі на свій рахунок записав Благий. Після такого насиченого початку поєдинку, Естонія все ж таки зважилася на контратаку, яка виявилася результативною. Ворота Напненка в меншості розпечатав Сібірцев. Як виявилося пізніше, цей гол так і залишився єдиною світлою плямою для балтійської збірної.

У другій 20-хвилинці нашій команді довелося пограти в меншості (5 на 3), однак скористатися таким подарунком естонці не зуміли, а от збірна України ще двічі запалювала червоне світло за спиною Коітмаа.

За рахунку 4:1 збірна Естонії остаточно підсіла, що довів заключний ігровий відрізок матчу. Українці ще чотири рази залишали пробоїни у воротах суперника. На старті періоду відзначився Торяник, а ще через дві хвилини 6:1 на табло арени "Дружба" запалив Олександр Матерухін.

В останні 10 хвилин зустрічі, українці ще двічі відзначалися в естонських воротах - гол Рябого і третя шайба Благого довели рахунок у матчі до непристойного.

Нагадаємо, що 14 квітня збірна України з рахунком 8:1 здобула перемогу над командою Румунії, а Естонія поступилася Нідерландам (4:5).

За підсумками другого ігрового дня на чемпіонаті світу збірні України, Польщі та Нідерландів мають у своєму активі по дві перемоги. Естонія, Литва та Румунія - по дві поразки. Роман Благий, на рахунку якого п'ять закинутих шайб у двох іграх, наразі є найкращим снайпером світової першості у Донецьку.

Щодо інших матчів, то збірна Нідерландів здобула вольову перемогу над національною командою Литви. Перший поєдинок ігрового дня закінчився з рахунком 5:3 на користь голландських хокеїстів.

Перші два періоди завершилися з однаковим рахунком 2:1 на користь "помаранчевих". Литовці спробували нав'язати боротьбу в заключній 20-хвилинці, і таки зуміли скоротити відставання в рахунку до мінімального (3:4).

Хаак Бернд під кінець зустрічі зняв голкіпера, проте це не допомогло Литві відігратися в цьому поєдинку, а от збірна Нідерландів зуміла ще раз вразити ворота суперника, коли у вже порожні ворота шайбу закинув Дідерік Хагемейєр.

Нагадаємо, що напередодні збірна Нідерландів 5:4 перемогла команду Естонії, а литовці 0:5 поступилися полякам.

3:5 - Хагемейєр 59:21 ПВ

Збірна Польщі та Румунії зустрічалися у другому матчі сьогоднішнього ігрового дня. У підсумку перемогу з розгромним рахунком 6:1 святкували польські хокеїсти.

Підопічні Тома Скіннера непогано провели перший ігровий відрізок, вигравши його з рахунком 1:0, проте у двох інших періодах просто посипалися.

Перший період зустрічі пройшов у рівній боротьбі. За кидками поляки перекидали румунських хокеїстів 14:11, а от за інші 40 хвилин поєдинку поляки зуміли завдати аж 47 кидків, проти 8 з боку збірної Румунії.

Нагадаємо, що в першому матчі на турнірі поляки обіграли збірну Литви з рахунком 5:0, а румуни поступилися українській збірній з рахунком 1:8.

Польща - Румунія 6:1 (0:1, 3:0, 3:0)
0:1 - Беже (Писаренко) 6:38
1:1 - Дутка (Дроня, Малашинськи) 24:40 ГБ
2:1 - Коваловка (Брик) 25:36 ГБ
3:1 - Малашинськи (Дроня) 29:25 ГБ
4:1 - Галант (Стржижовськи, Дзюбинськи) 46:29
5:1 - Коваловка (Горни, Лашкевич) 48:49 ГБ
6:1 - Дзюбинськи (Котлорж, Стржижовськи) 54:59