Матч "Компаньйон" – "Беркут" буде продовжено 29 вересня

28.09.2012 16:36 628 0

Сьогодні, 28 вересня, у офісі Професіональної хокейної ліги відбулося засідання Суддівсько-дисциплінарного комітету ПХЛ.

Як пише сайт ФХУ, головним питанням порядку денного був розгляд матчу №20 між командами "Компаньйон-Нафтогаз" та "Беркут", який через туман було зупинено на 13-й хвилині.

Суддівсько-дисциплінарний комітет прийняв рішення:

1. Дії головного судді матчу Максима Урди визнати вірними: гра зупинена правомірно у зв’язку з неможливістю її проведення в умовах туману і збільшенням вірогідності підвищення травматизму осіб, які знаходяться на льодовому майданчику.

2. Зобов’язати ХК "Компаньйон-Нафтогаз" забезпечити для проведення матчів Чемпіонату України з хокею з шайбою – Чемпіонату Професіональної хокейної ліги льодову арену придатну для проведення матчів у належному технічному стані, який не залежатиме від погодних умов.

3. Матч №20 повинен бути дограний 29 вересня 2012 року, з початком о 16:30. Матч розпочнеться вкиданням з центра поля за 7 хв. 29 сек. до завершення першого періоду, у складах 5х3.

4. Надалі в умовах, в яких був розпочатий матч №20 27 вересня 2012 року, а саме – туман, матчі Чемпіонату проводитися не можуть і не будуть. У разі невиконання п.2 цього рішення, клубу-господарю хокейного майданчику буде зарахована технічна поразка.

5. Відкладена гра №23, яка мала відбутися 29 вересня 2012 року, відбудеться 24 жовтня 2012 року.