"Сокіл-2" поступився у першому матчі білоруської вищої ліги

12.09.2008 21:10 258 0

"Сокіл-2" - "Юніор" 1:2 (0:0; 0:1; 1:1)
"Сокіл": Балабан (59:00). Мацас – Невєров, Свиридов – Шарапов, Слюсаренко – Хонін. Ісаєнко – Бабинець – Войцеховський, Слюсар – Німенко – Самойленко, Алексюк – Мельников – Долинін, Кузьмик – Сидоров – Мадера.
Голи: 0:1. Туркін (Пічуха, Кобус, 34:35), 1:1. Симонов (Мадера, Невєров, 44:45), 1:2. Кобус (Пучковський, Косков, 58:01 – більш.).
Штраф: 26 – 22

"Сокіл-2", основу якого складають гравці молодіжної збірної команди України, не зміг здобути перемогу у матчі з мінським "Юніором". Протягом більшої частини ігрового часу "соколята" володіли ігровою та територіальною перевагою, але втілити її у закинуті шайби не могли.

В той час як господарі купами марнували свої моменти, "Юніор" успішно діяв на контратаках. Не раз київську команду виручав голкіпер Михайло Балабан, але й він був безсилим, коли мінчани організували стрімкий вихід 3 в 2 наприкінці другого періоду.

На початку третьої 20-хвилинки господарі відігрались і намагались розвинути свій успіх. Але свою пагубну роль зіграла втома. Останні 10-12 хвилин "соколята" ледве пересувались по майданчику. В той же час "Юніор" діяв на високих швидкостях і створив чимало проблем Михайлу Балабану. Тож шайба Олександра Кобуса за дві хвилини до фінальної сирени виглядала цілком логічною.

Повторна зустріч між командами відбудеться завтра о 12:00.