59:15 у збірній США замість воротаря вийшов польовий гравець
60:00 вилучення на 2 хв. - Хемхуіс (Канада)
60:00 вилучення на 2 хв. - Баллард (США)
60:00 вилучення на 2 хв. - Бурнс (Канада)
60:00 вилучення на 2 хв. - Доан (Канада)
60:00 вилучення на 2 хв. - Браун (США)

Воротарі: Вард 29/33 - Томас 14/17, Андерсон 10/12
Кидки: 29-33 (6-13, 11-8, 12-12)
Штраф: 20-12 (6-0, 0-0, 14-12)

Закинувши 2 шайби, Дені Хітлі залишається кращим бомбардиром чемпіонату, маючи на своєму рахунку 6 шайб та 10 очок після 3 матчів.

З початком зустрічі гравці збірної США пішли уперед, двічі мали чисельну перевагу та багато непоганих можливостей відкрити рахунок. Воротар збірної Канади Кем Вард та захисники грали дуже надійно.

Канадці витримали штурм і закинули шайбу. Збірна Канади близько хвилини тримала шайбу на половині збірної США і нарешті Брент Бурнс спрямував її повз захисників у ворота Тіма Томаса.

Друга половина періоду стала повторенням першої. Американці йшли в атаку, а збірна Канади закинула другу шайбу. Відзначилась забивна ланка Рік Неш - Дені Хітлі - Райан Гетцлаф.

Канада виграла перший період з рахунком 2:0, хоча за кидками програла 6-13.

Патрік О'Салліван, гравець збірної США:
- Ми мали шанси закинути шайбу, але їх воротар діяв добре. Нам залишалося продовжувати битися.

Через 18 секунд після початку другого періоду Джонатан Тейс робить рахунок 3:0. До честі американців треба відзначити, що вони сприйняли це не як останній цвях у кришку труни, а як сигнал прокинутися.

Через 24 секунди Зак Періш робить рахунок 1:3. А ще через 2 хвилини О'Салліван скорочує його до мінімуму.

Американці домінували у другому періоді, виключаючи час, коли на майданчику перебувала ланка Неша.

На початку третього періоду через 5 секунд після завершення їх першої більшості у цьому матчі канадці закидають четверту шайбу. А американці у свою чергу реалізують дві свої наступні чисельні більшості, зрівнюючи рахунок.

На останній хвилині зустрічі американці були спіймані на контратаці - канадці вийшли 4 на 2, Гетцлаф віддав на Хітлі і той закинув переможну шайбу.

Шейн Доан, капітан збірної Канади:
- Віддамо їм належне: вони програвали 0:3, але зрівняли рахунок. Ми були трохи незібраними і часто втрачали шайбу. Тож нам є над чим працювати.