Прем'єр-ліга. 21 тур. Динамо - Волинь 3:0. Ярмоленко декласує Луцьк за сім хвилин

10.04.2016 22:54 615 0

Поки луцька Волинь готується до Першої ліги київське Динамо продовжує чемпіонську гонку з Шахтарем. Після подарунку від дніпродзержинської Сталі, що відібрала очки в Шахтаря, команда Сергія Реброва мала будь-що вигрвати у Волині. Дива не сталося і Динамо розібрала гостей на запчастини ще в перші 45 хвилин.

Підопічні Віталія Кварцяного грали до 29-ї хвилини поки не пропустили перший гол. Перший тайм став бенефісом Андрія Ярмоленка котрий забив два голи і віддав результативну передачу, коли забивав Олег Гусєв. Ярмоленко зайвий раз довів, що Динамо з ним і без нього - абсолютно дві різні команди.

Андрій Ярмоленко - єдиний козир Реброва у Динамо

Півзахисник Динамо був активний і налаштований на результат ще після кубкової гри з Олександрією, після якої столичний клуб залишив турнір. Ярмоленко в цій грі міг оформити і хет-трик, але кілька сейвів видав Кичак. Про гру Волині в цьому матчі особливо нічого і сказати. Єдиний удар у площину воріт Шовковського гості зробили лише на 81-ій хвилині.

Після 3:0 за сім хвилин під завершення першого тайму Волинь залишилася ще й у меншості. Шабанов був вилучений за друге попередження.

На другий тайм Динамо вийшло зовсім іншим, а Волинь була та ж сама. Господарі зробили гру в перші 45-ть хвилин і футбол відверто став нудним. Динамо вже не хотіло, а Волинь нічого не змогла.

Моментів у Динамо в другому таймі не було, оскільки не було і бажання бігти в атаку. Луцька команда таки могла провести гол престижу вже в доданий арбіром час, але в підкаті класно зіграв Даніло Сілва, який вибив м`яч в Петрова що вже збирався розстріляти ворота Шовковського.

Після перемоги над Волиню Динамо довело відрив від Шахтаря до п`яти очок і вже долю чемпіонства не вирішить і очна зустріч між цими командами. У Реброва перед Луческу виходить гарна фора на завершення чемпіонату.