Вдала селекція Костова принесла перший результат ВІДЕО

16.07.2009 20:08 1061 0
Новачки донецького "Металурга" принесли перемогу команді Ніколая Костова у першому офіційному матчі сезону. Так, можна сказати, що мовляв, суперник був не той, але МТЗ-РІПО все таки бронзовий призер торішньої першості. Звісно, зараз справи у мінчан йдуть куди гірше - одинадцяте місце та п'ять програних матчів у першості.

Однак, якщо білоруського середняка можна приблизно прирівняти до українського аутсайдера - не часто у матчах прем'єр-ліги побачиш таку кількість гольових моментів та змістовну гру.

Описувати усі численні можливості для взяття воріт у команди болгарського фахівця немає сенсу. Однак, що одразу впадає в очі - це добре поставлена гра у фактично три нападники (Мгуні-Мхітарян-Кінгслі) із Годіним під ними. Цікаво, що у старті з'явилися одразу чотири новачки - окрім згаданих Годіна, Мгуні та Мхітаряна, у захисті вийшов Коротецький. Матч, фактично зробила атакувальна четвірка із Мгуні та Мхітряном на вістрі.

У складі білорусів найкраще відіграв голкіпер команди Алєксандр Суліма, який хоч і пропустив тричі, але рятував мінчан набагато частіше.

Перший гол донеччани мали забивати на 15 хвилині. Мгуні справа продерся крізь трьох оборонців та зміг відпасувати назад на Мхітаряна, який пробив у Суліму. За 8 хвилин уже сам зімбабвієць влучив у стійку після виходу сам на сам із кіпером гостей. На 30 хвилині Годін отримав шанс обіграти Суліму, але пробив у тулуб "останньої надії" білорусів.

Гол забили на 34-тій. Мгуні на лівому фланзі обіграв захисника, протягнув до кута воротарського, звідки відкотив на Кінгслі. Той хоч і не зміг нормально прийняти, проте прокинув на Мхітаряна на правий фланг. Хавбек збірної Вірменії чи то пробив, чи то відпасував, але м'яч опинився знову у чорношкірої "сімки" донеччан, який зміг влучити у порожні ворота - 1:0.

За сім хвилин могли забити гості. Сеолін банально навісив на Харітончіка у центр штрафного, де мінчанину дали пробити у дотик, на щастя для Дішленковіча, повз ворота. Наступна атака донецького клубу принесла успіх команді Костова - Мхітарян отримав від Мгуні і у боротьбі пробив. М'яч пройшов під ногою Суліми - 2:0.

Другий тайм активніше почали гості. Захист знову ненадійно зіграв у центрі і Єремчук сильно пробив зліва - Дішленковіч витягнув. За 5 хвилин сербський кіпер взяв і удар на техніку у виконанні Сеоліна.

"Металург" відповів голом. На 66 хвилині Лазіч блискучим пасом на лівий фланг відсік одразу трьох оборонців і Годін при обіграванні Суліми не помилився - удар на силу і 3:0.

До кінця матчу Мхітарян мав забивати мінімум ще раз після кутового і скидки Даниловського. Додатковий час пройшов у атаках господарів, у нападі яких просто "рвав і метав" Танаса, який незадовго перед тим вийшов на заміну.

Що ж, перший матч оновленого "Металурга" Ніколая Костова приніс хороші емоції. І все таки, яка разюча різниця в ефективності селекції донеччан порівняно із часами одіозного Дмитра Селюка...

"Металург" Донецьк - МТЗ-РІПО - 3:0 (2:0)

Голи: 1:0 - Мгуні (34), 2:0 - Мхітарян (42), 3:0 - Годін (66)

"Металург": Дішленковіч, Коротецький, Чечер, Шина, Сержіо, Лазіч, Макрідіс (Танаса, 86), Годін (Даниловський, 82), Мгуні, Мхітарян, Кінгслі (Воловик, 68)

МТЗ-РІПО: Суліма, Зрнановіч, Осіпович, Попель, Кварацхелія (Ситко, 84), Толканіца, Щегрікович, Харітончік (Макась, 60), Маєвський (Мальцев, 69), Єремчук, Сеолін

Попередження: Кварацхелія (50), Зрнановіч (54), Чечер (59)