Головне

Кварцяний заступився за Тимощука

18.03.2022 12:31 1525 0
Віталій Кварцяний прокоментував мовчання Анатолія Тимощука
Кварцяний заступився за Тимощука

Мовчання екслегенди збірної України Анатолія Тимощука на тлі повномасштабного російського вторгнення має свої причини.

Про це розповів відомий український тренер Віталій Кварцяний в ефірі ГІТ.

"Я що можу сказати? Одним махом не перекреслиш його як людину, спортсмена, футболіста, який провів понад 140 матчів за збірну України. Ми думаємо, що у нього серце, можливо, глибоко. Не так глибоко, можливо, сидить те, що він згоден з тим, що якісь його дії не зовсім правильні. Мені важко сказати, бо я запам’ятав його з позитивного боку.

Він з Україною, я впевнений. Якщо він зараз візьме ніж, сокиру чи автомат і піде проти Газпрому чи піде на російську агітацію – мені це зараз незрозуміло. Мені важко сказати, бо у нього своя думка. Можливо, якщо його запитати, а він збирається... Ми зараз його облаємо, а він завтра скаже: "Застреліть мене, я хочу загинути за Україну". Чи скаже Путіну, що той х*й моржовий і все таке.

Не може людина за тиждень змінити свою думку. Напевно, він невиїзний чи пов’язаний якимось контрактом, щось його там стримує. Наскільки ми його всі знаємо, він – патріот України. Якби він мав можливість десь тут воювати чи піти блокпости захищати – думаю, він би пішов чи агітував би українців, наших волинян з тим всім.

Одним словом сказати, що він злісний злочинець чи зрадник України, важко на 100%. Шкода, що він мовчить і не висловлює свою думку. Якби він щось сказав на користь України, нічого йому б за це не було. Він мусить щось сказати, зробити якісь дії, щоб виправдатись, довести свій авторитет і те, що його серце лежить з Україною, разом з нами", – сказав Кварцяний.

Нагадаємо, Анатолія Тимощука позбавили всіх регалій в українському футболі.

Коментарі ()