Букмекер Бонус Лінк
1
$100 На сайт
2 2500 На сайт
3 4300 На сайт

 

2 Грудня 2021

Визначився новий медичний протокол УАФ для проведення футбольних матчів

22.10.2021 13:58 1095 0
Матчі з червоним рівнем епідемічної небезпеки можна проводити із заповненням трибун на 2/3
Визначився новий медичний протокол УАФ для проведення футбольних матчів

Джерело - УАФ.

УАФ опублікувала нову версію тимчасового медичного протоколу для організації та проведення футбольних матчів в Україні в умовах карантину з метою запобігання поширенню коронавірусу.

Про це повідомляє офіційний сайт асоціації.

Матчі з червоним рівнем епідемічної небезпеки можна проводити із заповненням трибун на 2/3, якщо у всіх учасників, крім неповнолітніх, є негативний ПЛР-тест, експрес-тест не більше ніж за 72 години до матчу, паспорт вакцинації або документ про одужання від ковіда.

  АктуальноЗбірна України Шредінгера: чому експеримент Петракова не вдався

Якщо організатор матчу відмовляється дотримуватися перераховані вище заходи, то матчі повинні проходити без глядачів і за участю не більше 260 осіб за умови перебування не більше однієї людини на 4 кв.м.

Клуб-господар зобов'язаний організувати мінімум 2 вхідних контроля з температурним скринінгом.

За рішенням клубу-господаря допускається проведення пресконференції з журналістами, за умови використання учасниками захисних масок або респіраторів. Кількість учасників пресконференції не повинно перевищувати однієї людини на 4 кв.м.

  Читайте такожУАФ оштрафувала Динамо на 200 тисяч, Металіст - на 50 тисяч

Проведення флеш-інтерв'ю по можливості повинно відбуватися на території футбольного поля або в спеціальному приміщенні з дотриманням обмеження не більше однієї людини на 4 кв.м.

Коментарі ()