Гельзін: Якщо дискваліфікують, мені ніхто не зможе рот закрити | Футбол | Champion.com.ua

Гельзін: Якщо дискваліфікують, мені ніхто не зможе рот закрити

08.04.2021 08:08 3493 0
Менеджер - про можливу дикваліфікацію
Гельзін: Якщо дискваліфікують, мені ніхто не зможе рот закрити

Президент Олімпіка Владислав Гельзін у разі відсторонення від футболу піде з посади президента і буде боротися вже як цивільна особа.

Про це заявив сам менеджер.

"Нам надіслали цілий список претензій - там 99,9% зібрали висловлювання за весь період діяльності, ще з донецьких часів у другій і першій лігах. Всі протоколи засідань. І тепер намагаються ці всі відповіді використовувати проти нас. Що це за ставлення?

Ми утримуємо клуб, вкладаємо гроші. Один з небагатьох клубів, які приїхали із зони АТО, при цьому нам вдалося клуб не тільки зберегти, але ще і намагаємося розвиватися, незважаючи ні на що. Навіть слів немає.

А що стосується того, наскільки мене дискваліфікують, я знаю приклади того, коли за подібні висловлювання тренера дискваліфікували, умовно, на три гри. Там навіть про рік не йдеться, не те, що про довічну дискваліфікацію. Однак в нашій країні все можливо.

Я ж вказав комусь на одне місце, їм це неприємно, і вони всіма методами влаштувати показовий виступ для залякування інших.

Але ми будемо боротися до кінця. І якщо мене дискваліфікують, я піду з посади президента і буду боротися вже як цивільна особа.

Мені ніхто не зможе рот закрити. І ось тоді я буду говорити все, що я знаю, тому що сьогодні не маю можливості - на нас, якщо що, то санкції, то штрафи, то дискваліфікації. Атестат, не дай бог, ще не дадуть клубу. Ми бачимо з розвитку сценарію, яка проти нас атака. Але руки опускати не буду", - сказав Гельзін.

Раніше, Гельзін заявив, що вже відсвяткували перемогу по стадіону Чорноморець, а американці раптом вирішили далі йти без нас.

Коментарі ()