Рома - Шахтар 3:0. Як це було

11.03.2021 23:52 16237 0

Рома - Шахтар: онлайн-трансляція 1/8 фіналу Ліги Європи. LIVE

Матч завершено! Рома громить Шахтар у першому матчі!

90' Чотири хвилини додав арбітр до основного часу.

87' Ще одна подвійна заміна від Каштру: замість Тете та Марлоса на поле вийшли Коноплянка та Антоніо.

85' У центрі поля поклав на газон суперника в підкаті Манчіні. За сукупністю фолів отримав захисник жовту картку.

83' На фланзі Манчіні отримав по ногах від Тете в підкаті. Штрафний удар виконають господарі.

81' Подвійна заміна від Шахтаря: Судаков та Соломон продовжили гру. На лавку для запасних сіли Тайсона та Патрік.

79' Потрійна заміна від Роми: замість Пеллегріні, Спінаццоли та Діавара на поле вийшли Карлес та Бруно Перес, а також Ібаньєс.

77' Гол! Рома забиває втретє. Після навісу з кутового на ближній штанзі виграв верх Крістанте і головою скинув у центр на Манчіні, який вколотив сферу точно під поперечину.

75' Занадто активно просили зафіксувати офсайду у голкіпера Тайсон і Майкон, але лише отримали по жовтій картці.

73' Гол! Рома подвоює перевагу! Провалилася оборона гостей, дозволивши втекти в контратаку по центру Ель-Шаараві, який обіграв фінтом двох захисників, після чого відправив м'яч точно над Трубіном.

72' Виграв Майкон підбір у штрафному майданчика суперника і з льоту пробив по воротах, але вийшло вкрай неточно.

70' Наздогнав м'яч біля лицьової лінії Ісмаїлі і прострілив у штрафну, де після серії рикошетів пробив Мораес, але голкіпер зреагував і відбив снаряд у сторону.

68' Ісмаїлі на фланзі заїхав по ногах Пеллегріні. Суддя був поруч і призначив штрафний удар на користь господарів.

66' Вільяр закинув у штрафну, куди вривався Майораль, але іспанець не витримав лінію і опинився в офсайді.

64' Прорвався по правому флангу Пеллегріні і прострілив уздовж воріт, де пробив Ель-Шаараві, але точно в руки Трубіну.

62' Заміна в складі Роми: замість Педро на поле вийшов Ель-Шараві.

60' Кумбулла грубо зіграв у центрі поля. Жовта картка для гравця Роми.

58' Грубо заїхав ззаду по ногах Діавара в центрі поля Патріку. Заслужена жовта картка для порушника.

56' Увірвався з флангу Ісмаїлі в штрафну і прострілив уздовж воріт, але в підкаті на кутовий виніс снаряд Карсдорп.

54' Тонко віддавав Тайсон в штрафну на хід Мораесу, але той не зміг зачепитися за м'яч в боротьбі проти Манчіні.

53' Ісмаїлі намагався прострілити у центр штрафного майданчику, але захисники заблокували цей пас.

51' З лівого флангу Пеллегріні прострілив у центр штрафного, але тут справа до удару так і не дійшла.

49' Дістав по потилиці в центі поля Мораес від Діавари. Штрафний удар на користь гостей призначив суддя.

47' Майкон відпасував на Тете, той пішов від захисника і пробив по воротах. Голкіпер Роми відбив м'яч на кутовий.

Другий тайм розпочався! Рома мінімально веде у рахунку, італійці набагато впевненіше зараз виглядають.

45' Дві хвилини додав арбітр до основного часу.

43' М'яко закинув у штрафну суперника Педро на хід Майоралю, але тому пробити не дозволив Матвієнко.

41' Контролюють м'яч "гірники", але до ударів справа не доходить.

39' Грамотно підставився Тайсон на фланзі і змусив порушити правила Касдорпа. Штрафний удар виконають гості.

37' Вимушена заміна в складі Роми. Замість травмованого Генріха Мхітаряна грати буде Борха Майораля.

35' З лівого флангу низом прострілив Педро уздовж воріт, але м'яч від ноги захисника полетів на кутовий.

33' Пауза у матчі, Генріх Мхітарян опинився на газоні. Вірменину потрібна допомога медиків.

31' З флангу Ісмаїлі запускав пасом Тайсона, але до того м'яч не дійшов. Добре на перехопленні зіграв Карсдорп.

29' Наздогнав м'яч на фланзі Додо і прострілив у центр штрафного, де пробив у дотик Мораес, але влучив він точно в корпус воротарю.

27' Пеллегріні збив Майкона у центрі поля. Штрафний на користь Шахтаря.

25' Тікав по флангу на швидкості Ісмаїлі, обіграв захисника, але випустив м'яч за межі поля.

23' Гол! Рома виходить вперед! Змістився з лівого флангу в центр Педро і віддав вперед на хід Пеллегріні, який відірвався від захисника, обіграв голкіпера і відправив м'яч вже в порожні ворота.

22' Тепер уже Тайсона в грубому підкаті зніс в центрі поля Манчіні. Суддя обмежився усним попередженням.

20' На швидкості зміщувався з флангу в штрафну Спінаццола, але грамотно поставив корпус Вітао і відібрав м'яч.

18' Ісмаїлі віддавав пас на хід Мораесу по флангу, але той в боротьбі проти Крістанте порушив правила.

16' М'яко закинув в штрафну Педро на хід Кумбуллі, але той не зміг дістатися до м'яча в межах поля.

14' Отримав м'яч на фланзі Педро і тут же прострілив у штрафну, але цей пас спокійно перехопив Вітао.

12' З флангу проривався на швидкості Тете, але напоровся на Карсдорпа, який в чистому підкаті виніс м'яч в аут.

10' Вискакував один на один з голкіпером Пеллегріні після пасу від Крістанте і пробив по воротах, але суддя зупинив атаку через офсайд.

8' Контролює м'яч Шахтар, але до атак справа не доходить.

6' Рома виконувала кутовий, Крістіанте пробивав у ближній кут, але Трубін урятував свою команду.

5' Мораес відкотив Тайсону під удар, м'яч рикошетом від захисника відлетів воротарю у руки.

3' Вже у два офсайди забігли гравці Роми за дві хвилини.

Лунає гімн Ліги Європи!

Команди виходять на поле!

Стали відомі стартові склади команд.

Донецький Шахтар зіграє на виїзді першу гру 1/8 фіналу Ліги Європи проти італійської Роми.

Матч відбудеться в четвер, 11 березня, на Стадіо Олімпіко. Початок о 22:00 за київським часом.

Чемпіон проведе для вас текстовий онлайн поєдинку починаючи з 21:45.