Ребров відреагував на драматичну поразку Ференцвароша від Ювентуса

Сергій Ребров прокоментував матч Ювентус - Ференцварош
25.11.2020 11:58 3528 0

Головний тренер Ференцвароша Сергій Ребров пишається своїми футболістами попри поразку від Ювентуса у Лізі чемпіонів.

Про це розповів сам український спеціаліст.

"Я пишаюся своїми гравцями і сказав їм про це у роздягальні. Вони повинні відчувати те саме. Ми пропустили гол на останніх хвилинах, але добре захищалися упродовж всього матчу проти Ювентуса. Це непросте завдання, особливо на виїзді. Ми розчаровані, але я також задоволений нашим захистом та контратаками, в яких ми кілька разів мали можливість забити гол.

Актуально: Ювентус - Ференцварош 2:1. Огляд матчу

На нас весь час сильно тиснули, ми не могли контролювати гру. Ми добре розпочали обидва тайми, були компактними в перші 10-15 хвилин, проводили контратаки. Звичайно, помилки були, але це рівень Ліги чемпіонів. Команда, яка грає тут проти Ювентуса, напевно помилиться. Я нікого не можу виділити, весь механізм працював добре. Я радий", - вважає Ребров.