Зірковий футболіст показаво відмовився давати гроші на боротьбу з COVID-19: Не я приніс коронавірус до країни | Футбол | Champion.com.ua
Мій профіль
6 Липня 2020

Зірковий футболіст показаво відмовився давати гроші на боротьбу з COVID-19

23.04.2020 17:24 2119 0
Головна зірка в історії футболу країни Того не хоче допомагати
Зірковий футболіст показаво відмовився давати гроші на боротьбу з COVID-19

Джерело - Главком.

Колишній гравець Арсенала, Манчестер Сіті і Реала Еммануель Адебайор не буде жертвувати гроші на боротьбу з коронавірусом у рідному Того.

Про це заявив сам футболіст.

"Я завжди роблю речі відповідно до бажань мого серця, а не відповідно до слів інших людей. Мені шкода, що мене порівнюють з Самюелем Ето'О і Дідьє Дрогба, запитуючи, чому у мене немає фонду або чому я не роблю пожертви, як ніби це я приніс коронавірус в Того. Я не той і не інший, я - це я, Еммануель Адебайор, завжди роблю, що хочу. Рада чекає від мене благодійності - я не буду цього робити. Все зрозуміло і дуже просто. Спасибі і гарного дня", - заявив Адебайор.

36-річний футболіст нині грає за парагвайську Олімпію - й на батьківщині припустили, що саме гравець привіз хворобу до Того. В цій африканській державі наразі зафіксовано 88 випадків захворювання. Й саме африканський континент експерти називають наступним великим епіцентром поширення коронавірусу нового типу. 

Нагадаємо, в АПЛ не розглядають варіант відміни сезону.

Коментарі ()