Олімпік зіграв внічию з Ворсклою у 23 турі УПЛ

Цим матчем завершився 23-ій тур УПЛ
15.03.2020 21:23 1131 0

У матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги донецький Олімпік зустрічався з полтавською Ворсклою.

На 21-ій хвилині матчу Баланюк вивів вперед Олімпік. Вже через хвилину гості мали можливість зрівняти рахунок. Голкіпер Олімпіка Кичак привіз пенальті у власні ворота, порушивши правила проти Луїзао. Шехіч з точки не зумів переграти голкіпера, який виправився за свою помилку.

Ще в першому таймі матчу наставник гостей Максимов провів заміну - Кулач вийшов замість Шехича. І вже через вісім хвилин після свого виходу Кулач зрівняв рахунок - 1:1.

У другому таймі матчу наставники команд провели заміни, намагаючись освіжити гру. Було створено кілька небезпечних моментів, але жоден з них не був реалізований.