Збірна України розгромила Мальту у відборі на Євро U-21

Два різні тайми у виконанні молодіжної збірної України
10.09.2019 20:20 4238 0

У матчі відбору на молодіжне Євро-2021 збірна України святкувала перемогу над Мальтою.

Домашня поразка від фінів у першому турі у скрутне положення поставила українську молодіжку. То ж у звітному матчі потрібно була вкрай перемогу. І цю перемогу українці здобули, забивши ще до перерви три м’ячі. До перших двох м’ячів призвела активність Дубінчака  на лівому фланзі атаки. Третій забитий м’яч прийшов вже з правого флангу - Леднєв змістився до центру і з лінії карного майданчику вміло пробив у нижній ближній кут воріт суперника.

Другий тайм матчу був іншим, ніж перший. Українці збавили оберти своїх атак, моментів біля воріт гостей майже не було до 80-ої хвилини. І лише останні 10 хвилин основного часу зустрічі підопічні Ротаня провели активно. Після передачі Кожушка Цітаішвілі результативно пробив у дальній нижній кут воріт - 4:0.