ЦСКА може подати скаргу в УЄФА щодо матчу з Зорею

Болгари не задоволені роботою арбітрів
17.08.2019 17:07 4674 0

Джерело - sport.ua.

Софійський ЦСКА, який програв Зорі за сумою двох матчів (1:1, 0:1) в третьому раунді кваліфікації Ліги Європи, розглядає можливість подачі скарги в УЄФА на роботу арбітрів поєдинку.

Про це повідомляє fakti.bg.

На думку болгарської сторони, на 21-й хвилині гри французька бригада арбітрів на чолі з Аморі Делрю не призначила очевидний 11-метровий штрафний удар у ворота Зорі, а через дві хвилини розлючені болгари заробили видалення й залишок зустрічі змушені були грати в меншості.

На поточний момент ЦСКА звернувся до швейцарських юристів з питанням про те, наскільки ефективною може бути скарга для болгарського клубу. Якщо ті вважатимуть справу перспективною, то болгари готові відстоювати свої права до останнього.

Нагадаємо, між фанатами ЦСКА та Зорі сталася масова бійка перед матчем. У наступному раунді Ліги Європи Зоря зіграє з Еспаньолом.