Зідан: Атлетіко забив сім голів, таке допускати не можна

27.07.2019 12:37 1729 0

Мадридський Реал проведе хороший футбольний сезон 2019/2020 років.

У цьому впевнений наставник команди Зінедін Зідан, повідомляє Marca.

"Тепер ми будемо мотивовані, я в цьому не сумніваюся. Переконаний, ми проведемо хороший сезон. Сьогодні ми не можемо бути задоволені. Але в цілому я переконаний, що наша команда виступить дуже добре.

Поразка мене не хвилює, але воно неприємно. Ми виходимо на поле не для того, щоб програвати. Але так вийшло, і не потрібно озиратися назад. Це була погана гра. Ми вкрай невдало розпочали матч. До 8-й хвилині програвали 0:2 і не намагалися щось змінити. У першому таймі було важко. Нам не вистачало і перш за все - інтенсивності, необхідної на такому рівні.

Атлетіко забив сім голів, таке допускати не можна. Гравці це теж усвідомлюють і розчаровані тим, що сталося. Перетравлювати все це немає необхідності - це передсезонний матч, і нам потрібно бути спокійними.

Азар зіграв погано? Всі зіграли погано. Гра у нас не вийшла, особливо в дебюті. Суперник у всьому перевершив нас, ось і все. Більше додати нічого", - сказав Зідан після поразки Реала від Атлетіко (3:7).

Раніше повідомлялося, що Реал готовий віддати три футболісти за Погба.