Гол українця приніс перемогу Шахтарю у Лізі Європи

Складна перемога на Мальті
18.07.2019 23:52 2400 0

У другому матчі першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи солігорський Шахтар мінімально переміг Хіберніанс.

У першому матчі Шахтар вдома переміг з рахунком 1:0. У другому матчі білоруській команді прийшлося не легко. Вже на 33-ій хвилині Валерій Громико залишив Шахтар у меншості. Та все ж Шахтар зумів не лише втримати свої ворота недорканими, але й вирвати перемогу. Переможний м'яч на рахунку українця Микити Татаркова, який відзначився на 65-ій хвилині матчу. Микита на футбольному поле вийшов на заміну за одну хвилину до взяття воріт. На 73-ій хвилині матчу склади вирівнялися: у гсоподарів отримав друге попередження Арар.

У наступному раунді Ліги Європи білоруський Шахтар зіграє з данським Есб'єргом.