Екс-нападник Ліверпуля: МанСіті - фаворит у бороьтбі за титул

01.01.2019 16:21 2140 0

Джерело - Mirror.

Сіті залишиться фаворитом у боротьбі за титул чемпіона Прем'єр-ліги, навіть якщо програє Ліверпулю у наступному турі.

Так вважає колишній нападник Ліверпуля Стен Коллімор.

"Навіть якщо Ліверпуль у четвер переможе Ман Сіті на Етіхад з рахунком 5:0, хлопці Гвардіоли все одно будуть моїми фаворитами в боротьбі за титул.

Перемога Ліверпуля з будь-яким рахунком буде означати, що банда Клоппа в порядку і перевершує свого суперника, особливо якщо врахувати чвертьфінал Ліги чемпіонів минулого сезону.

Але у Сіті є всі можливості для того, щоб легко видати серію з 15 матчів без поразок.

Незважаючи на те, що Ліверпуль сам не програє 20 матчів поспіль, мені все ще не дає спокою та обставина, що можлива перевагу в 10 очок до п'ятниці потім може бути знищена - попереду ще стільки матчів.

Зараз у Ман Сіті спад, але у них дуже хороший склад, і вони вже пройшли через цей період, а це багато значить. Ліверпуль же в цьому сезоні не відчував проблем, і я не знаю, як вони відреагують на неминучі осічки", - сказав Коллімор для Mirror.

Нагадаємо, що Ліверпуль віддасть свого форварда в аренду.