Словенія Вербича розписала нічию з Болгарією і вилетіла з групи С Ліги націй

20.11.2018 09:15 1009 0

Відбулись матчі 6-го туру в дивізіоні С група 3. Словенія з Вербичем поділила очки з Болгарією, Кіпр у рідних стінах поступився Норвегії.

На еваторі другого тайму збірна Болгарії відкрила рахунок у поєдинку зусиллями Іванова. Словенцям вдалось відповісти за 7 хвилин. Зайц забив гол на 75-й хвилині і відновив паритет у зустрічі. В останні 15 хвилин команди не спромоглись забити у матч закінчився нічиєю 1:1. Болгарія набрала 11 пунктів та посідає 2 місце у групі, Словенія – аутсайдер квартету. У збірної Вербича лише 3 залікових пункти і вона вилітає у дивізіон D.

В іншому матчі групи зустрічались Кіпр і Норвегія. Перемогу без особливих надзусиль святкували норвежці завдяки дублю Камара.

Голи: 0:1 - 36 Камара, 0:2 - 48 Камара.

Товариський поєдинок Україна – Туреччина відбудеться сьогодні, 20 листопада. Початок о 19:30.

Чемпіон проведе для вас текстову трансляцію поєдинку, починаючи з 19:15.