Збірна України в напруженому матчі виграла другий матч на ЧС

20.08.2018 18:05 4836 1
Студентська збірна України з футзалу

Джерело - futsal.com.ua.

Студентська збірна України з футзалу здобули другу для себе перемогу на чемпіонаті світу, над збірною Канади.

Про це повідомляє офіційний сайт футзалу України.

Перший тайм показав, що легко нашій збірній з північноамериканками не буде. За результатом стартової двадцятихвилинки "жовто-сині" завдяки голам Ірини Дубицької, яка першою встигла на добивання та Яни Дичко зуміли оформити мінімальну перевагу – 2:1.

Початок другого тайму знову дозволив канадкам зробити рахунок рівним – 2:2. Тож, обидва суперники мали фактично цілий тайм, щоб визначити лідера групи. Зрештою, це вдалося здійснити збірній України, яка знову вийшла вперед завдяки влучному удару Юлії Шевченко – 3:2.

Кінцівка зустрічі проходила досить нервово. Наші суперниці пішли грати у п’ять польових і "жовто-сині" декілька разів могли остаточно поховати опоненток, які залишили порожніми свої ворота. Зрештою, свої моменти мала і команда з Північної Америки. Однак, рахунок залишився незмінним.

Як підсумок, підопічні Олега Шайтанова здобувають шосте очко і завтра матимуть день перепочинку перед протистоянням з Росією.

Чемпіонат світу серед студентів. Жінки.

Група А

20 серпня

Канада – Україна – 2:3 (1:2)

Нагадаємо, що збірна України розгромила суперниць з Польщі.

Раніше повідомлялося, що футболістка збірної України пообіцяла виправити помилки у матчі з Канадою.