Реал у більшості не зміг дотиснути Барселону, Атлетико зазнав історичної поразки. Матчі 36-го туру чемпіонату Іспанії

06.05.2018 23:44 2326 0

6 травня у рамках 36-го туру першості Примери відбувся суперматч - Барселона- Реал, в якому було зафіксовано бойову нічию 2:2.

У першому таймі команди обмінялися голами: на удар Луїса Суареса гості відповіли влучним пострілом Криштіану Роналду.

На 52-й хвилині гол забив Ліонель Мессі, вивівши Барсу вперед. На 72-й хвилині рахунок зрівняв Гарет Бейл.

При цьому Барса у другому таймі грала у меншості - на 45+2 хвилині за відмашку на адресу Марселу перед власною штрафною було вилучено Роберту.

Зазначимо, що другий гол Барселона забила після незафіксованого арбітром порушення правил.

Несподівано завершився матч другої команди Ла Ліги - Атлетико вперше у сезоні зазнав поразки на домашньому стадіонію. Підопічні Дієго Сімеоне програли Еспаньолу 0:2.

Нагадаємо, що названо вражаючі цифри телетрансляції матчу Барселона - Реал.