Динамо може програти чемпіонство Шахтарю ще й у першості U-21: через дві помилки Бущана кияни не втримали перемогу над Ворсклою. ВІДЕО

28.04.2018 19:59 2589 0
 Динамо не втримало перемогу над Ворсклою/ФК Динамо

Динамо зіграло внічию 2:2 із Ворклою у матчі 29-го туру першості U-21 у Прем'єр-лізі.

Завдяки двом голам Назарія Русина на 4-й та 31-й хвилинах матчу у Полтаві підопічні Юрія Мороза повели у рахунку, проте багато невикористаних моментів, не дуже надійна гра у захисті після перерви та невпевнені дії голкіпера Георгія Бущана призвели до двох пропущених голів. Обидва м'ячі Бущан, який недавно відновився від травми, пропустив у ближній кут.

Слід зазначити, що Динамо U-21 отримало підсилення у вигляді Миколи Шапаренка, Дмитра Хльобаса та Александара Пантіча.

Пропонуємо вашій увазі відеоогляд цікавого матчу.

Кияни відстають від Шахтаря на 2 очки за три тури до завершення першості. Зазначимо, що 18 травня Динамо прийматиме гірників у Києві.

При цьому у рамках 27-го туру Динамо програло Шахтарю 0:1

Нагадаємо, що у чемпіонаті УПЛ Динамо відстає від принципового суперника на шість очок, маючи одну гру у запасі - 29 квітня біло-сині гратимуть із Ворсклою у Полтаві.