Ман Сіті без Зінченка програв МЮ, зазнавши другої поразки у сезоні. Інші матчі 33-го туру чемпіонату Англії

07.04.2018 21:25 1645 0

7 квітня у рамках 33-го туру чемпіонату Англії відбулося вісім матчів.

У центральному протистоянні Манчестер Сіті вдома програв земляка з Юнайтед 2:3. Це друга поразка команди Хосепа Гвардіоли у нинішньому сезоні в АПЛ.

Цікаво, що після першого тайму Сіті вів у рахунку 2:0, проте після перерви ситуація кардинально змінилася.

Українець Олександр Зінченко не потрапив навіть у заявку Ман Сіті на гру.

Зазначимо, що завдяки перемозі підопічні Жозе Моурінью наблизилися до Сіті на відстань 13 очок.

Це друга поспіль поразка команди Гвардіоли: так, 4 квітня Ман Сіті розгромно поступився Ліверпулю у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, що у минулому турі Ліверпуль переграв Крістал Пелас, а Евертон поступився Манчестер Сіті.

Чемпіонат Англії

33-й тур

7 квітня

Евертон - Ліверпуль 0:0

Вест Бромвіч - Свонсі - 1:1

Голи: 1:0 - 54 Родрігес, 1:1 - 75 Абрахам.

Сток Сіті - Тоттенгем - 1:2 (0:0)

Голи: 0:1 - 52 Еріксен, 1:1 - 57 Діуф, 1:2 - 63 Еріксен.

Борнмут - Крістал Пелас - 2:2 (0:0)

Голи: 0:1 - 47 Мілівоєвич, 1:1 - 65 Мусса, 1:2 - 75 Заа, 2:2 - 89 Кінг.

Брайтон - Гаддерсфілд - 1:1 (1:1)

Голи: 1:0 - 29, автогол Лессль, 1:1 - 32 Муньє.

Лестер - Ньюкасл - 1:2 (0:1)

Голи: 0:1 - 18 Шелві, 0:2 - 75 Перес, 1:2 - 83 Варді.

Вотфорд - Бернлі - 1:2 (0:0)

Голи: 1:0 - 61 Перейра, 1:1 - 70 Воукс, 1:2 - 73 Корк.

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед - 2:3 (2:0)

Голи: 1:0 - 25 Компані, 2:0 - 30 Гюндоган, 2:1 - 53 Погба, 2:2 - 55 Погба, 2:3 - 69 Смоллінг.