Як Мілан позбавив суперника Динамо фіналу Кубку Італії. ВІДЕО

01.03.2018 08:39 1235 0

28 лютого у матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубку Італії Мілан у серії пенальті здолав римський Лаціо та вийшов у фінал турніру.

Команди так і не змогли відкрити рахунок за 180 хвилин основного часу у двох поєдинках, а також за 30-хвилинний додатковий час у другій грі.

У серії післяматчевих 11-метрових штрафних ударів пощастило більше червоно-чорним: на початку футбольної лотереї воротарі команд - досвідчений Томас Тсракоша та 19-річний Джанлуїджі Доннарума зробили по два сейви. Ну а рокової помилки припустився Луїс Феліпе, який пробив повз ворота - 4:5.

Пропонуємо вашій увазі відеоогляд матчу.

Додамо, що у другому півфінальному протистоянні Ювентус виявився сильніше за Аталанту.

Фінал відбудеться 9 травня на Стадіо Олімпіко у Римі.

Нагадаємо, що Лаціо 8 та 15 березня зіграє в 1/8 фіналу Ліги Європи проти Динамо.

Раніше з'явилося відео епічного промаху екс-гравця Металіста у матчі Ювентус - Аталанта.