Зідан дав волю емоціям під час святкування голу Реала у ворота ПСЖ. ФОТО

15.02.2018 00:49 3738 0
 Реал переміг ПСЖ у Мадриді/realmadrid.com

Головний тренер Реала Зінедін Зідан дав волю емоціям, коли Марселу забив третій гол у ворота ПСЖ у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів (3:1)

Французький спеціаліст особисто привітав бразильського футболіста із взяття воріт суперника, коли той у свою чергу підбіг до тренерської лави під час святкування.

При цьому на обличчі Зідана сяяла відверта посмішка.

У мережу потрапило декілька фото із емоційним моментом.

Нагадаємо, рахунок у матчі відкрили гості, коли на 33-й хвилині відзначився Рабйо. Проте ще до перерви Криштіану Роналду встановив рівновагу. А вже наприкінці ігрового часу Роналду та Марселу протягом декількох хвилин оформили впевнену та важливу перемогу.

Матч-відповідь відбудеться у Парижі 6 березня.

Як повідомлялося, що Роналду став автором чергового рекорду в Лізі чемпіонів.

Нагадаємо, напередодні, путівку у чвертьфінал практично забезпечив Ман Сіті, який розгромив Базель, а Ювентус та Тоттенгем переможця не виявили.