Карпати - Олімпік: матч 18-го туру УПЛ зупинено через снігопад

03.12.2017 15:58 1267 0

Матч 18-го туру першості УПЛ між львівськими Карпатами та донецьким Олімпіком зупинено через снігопад.

Команди не вийшли на поле після перерви після того, як суддівська бригада на чолі із Катериною Монзуль прийняла рішення про неможливість продовжувати гру.

На той момент рахунок матчу був 1:1 - на 42-й хвилині відзначився Сергій Мякушко, а вже у доданий арбітром час рівновагу відновив Антон Кравченко.

Трохи пізніше офіційний Twitter Карпат повідомив, що незважаючи на те, що поле було майже розчищене ухвалено рішення про те, що гру буде дограно в інший час.

Нагадаємо, напередодні молодіжні склади Карпат та Олімпіка не дограли матч першості U-21 через те, що керівництво донеччан запідозрило гравців у "здачі" гри та увели футболістів з поля.

Цікаво, що перед матчем УПЛ футболіст Олімпіка Андрій Богданов заявив, що обидві команди очікує спекотна гра.