У матчі Кубку Лібертадорес суддя вперше в історії використав відеоповтори

01.11.2017 13:35 513 0

У грі 1/2 фіналу Кубку Лібертадорес між аргентинськими Ланусом та Рівер Плейт (4:2) суддя зустрічі декілька разів звертався до системи відеоповтору.

Колумбієць Вільмар Рольдан увійде в історію як перший арбітр, який використав допомогу відеозаписів для правильного трактування спірних епізодів.

На 23-й хвилині колумбієць вивчив повтор другого голу Рівер Плейта, так як в момент взяття воріт який брав безпосередню участь гравець міг перебувати в офсайді.

Ключовий же епізод стався на 65-й хвилині, коли за рахунку 3:2 арбітр спочатку не побачив порушення в штрафній гостей, але після перегляду відео призначив пенальті.

Цікаво, що на 40-й хвилині, коли рахунок був 2:0 на корить Рівера, суддя не став вивчати повтор епізоду із грою рукою у штрафній господарів.

Систему відеоповторів було введено у Кубку Лібертадорес зі стадії 1/2 фіналу, але у двох попередніх матчах арбітри не користувалися цими перевагами, пише Sportarena.

Раніше на користь введеня системи відеоповторів у арбітраж висловився відомий тренер Карло Анчелотті.