Санжар: Зірка грала чудово, а нам бракувало емоцій

21.10.2017 18:27 819 0
Роман Санжар. Фото: ФК Олімпік

У матчі 13-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги Олімпік - Зірка (1:0) команді з Донецька бракувало зібраності, незважаючи на два вилученні у суперника.

Про в інтерв'ю телеканалу Футбол 2 це після чергової перемоги в УПЛ заявив наставник доннечан Роман Санжар.

"Зірка" зіграла чудово, а ми були втомлені. Навіть не залишилося радості - це перемога, три очки, але радості немає", - заявив Санжар.

"У минулих матчах ми задіяли багато емоцій, і сьогодні їх не вистачило. Краще б залишилися рівні склади, тоді б ми грали більш сконцентровано і відповідально. А так, коли ми залишилися в більшості, повинні були грати активніше", - цитує тренера Олімпіка ua-football.com.

Нагадаємо, що в поєдинку понад 45 хвилин Олімпік мав чисельну перевагу, а з 59-ї хвилини суперники грали у форматі 11 на 9.

Спочатку суддя матчу Євген Арановський на 38-й хвилині видалив Максима Ковальова, а згодом - за другу жовту відправив з поля ще й Артема Фаворова.

Переможний гол було забито на 89-й хвилині: гравець Зірки Павло Полегенько зрізав м'яч у власні ворота після прострілу Мохи.

Раніше повідомлялося, що тренер Зірки Роман Монарьов натякнув, що Олімпік переміг завдяки суддівству.