Чайка - володар кубка України серед аматорів сезону-2016/17

28.06.2017 11:47 873 0

Команда з Петропавлівської Борщагівки вдруге стала володарем почесного трофею.

У матчі-відповіді фіналу розіграшу, що відбувся 25 червня на Львівщині, Чайка здолала команду СКК Демня з рахунком 3:1, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

Перед вирішальним поєдинком Чайка вже мала перевагу - 2:0 - здобуту у домашньому матчі 18 червня.

Демня з початком гри намагалася, принаймні, відновити рівновагу, однак гості вміло захищалися і контратакували, а вже на 28-й хвилині Пономаренко довів перевагу до 3-х м'ячів.

Як то кажуть, "у роздягальню", Демня пропустила у компенсований час (Литвин - 45+2), і гол Барабаша після перерви на 57-й вже нічого не вирішував.

Для перемоги голів треба було забивати 5, однак замість цього господарі пропустили ще (Дорош, 75).

Перший титул володаря кубка України з футболу серед аматорських команд був здобутий Чайкою у 2013 році у двоматчевому протистоянні з командою Єдність (Плиски, Чернігівська обл.).