Житлобуд-2 вдруге поспіль став чемпіоном України з футболу серед жінок

26.06.2017 11:41 607 0

Житлобуд-2 - чемпіон України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2017 року.

В останньому турі підопічні Наталії Зінченко у харківському дербі здобули перемогу - 3:1 над Житлобудом-1, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

Таким чином, Житлобуд-2 з 24-ма очками посів першу сходинку турнірної таблиці.

Срібні медалі у ще однієї харківської команди - Житлобуд-1, яка завершила сезон із 19-ма заліковими балами.

У серпні команда Житлобуд-2 в якості переможця чемпіонату України братиме участь у відбірних матчах Ліги чемпіонів.

Чернігівська Легенда-ШВСМ, розгромивши Єдність з Плисок - 6:1, виборола бронзові нагороди змагань.

Уманське дербі між Ятрань-Берестівець і Пантерами завершилося нульовою нічиєю, і команди за підсумками змагань посіли 4-у та 5-у сходинки відповідно.