Українські легенди футболу перемогли угорців у товариському матчі

31.05.2017 07:26 1585 0

У вівторок, 30 травня, в Ужгороді національні ветеранські збірні команди України та Угорщини провели матч, присвячений 25-річчю першого матчу в історії збірної України.

"Синьо-жовті" у цьому поєдинку взяли своєрідний реванш у суперників, перегравши їх з рахунком 3:1, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

Зі стартовим свистком "синьо-жовті" заволоділи ініціативою у грі, але наші гості небезпечно контратакували, проте вже до перерви зусиллями Андрія Воробея та Івана Гецка українські легенди повели у рахунку - 2:0.

Після перерви українська команда на 46-й хвилині зустрічі довела рахунок до розгромного. За десять хвилини суперники відквитали один м’яч зі штрафного.

Голи в України: Воробей (19), Гецко (25), Собуцький (46)

Україна (стартовий склад): Кутєпов, Шелепницький (к), Єзерський, Сак, Беженар, Анненков, Нагорнняк, Ковалець, Гусєв, Гецко, Воробей.