Фонсека: Заслужена перемога над хорошою командою

18.09.2016 22:44 492 0

Головний тренер Шахтаря Паулу Фонсека назвав заслуженою перемогу Шахтаря у матчі 8 туру УПЛ з Ворсклою (1:0).

"Заслужена перемога над хорошою командою. В принципі, ми контролювали гру і домінували на полі. Майже увесь поєдинок провели на половині поля суперника.

Не зовсім упевнений, чи створила Ворскла нам якісь небезпечні моменти. Проте, думаю, сьогоднішня перемога заслуженна. Ми могли виграти і крупніше", - цитує тренера офіційний сайт Шахтаря.

Також Фонсека прокоментував заміну на початку другого тайму через ушкодження Ярослав Ракицького.

"Насправді нічого страшного не сталося. Просто ми вирішили не ризикувати. Ярослав провів 90 хвилин з Коньяспором в Туреччині, звідки ми дуже пізно повернулися - в п'ять годин ранку.

Прийняли рішення не ризикувати, щоб ніяк не посилити його стан здоров'я. Загалом з ним все добре", - розповів тренер.