Українець Чурко забив свій перший гол за Фрозіноне

20.08.2016 10:13 1136 0

Український півзахисник В'ячеслав Чурко відкрив рахунок голам у складі італійського Фрозіноне.

У п'ятницю, 19 серпня "канарки" провели товариський матч з командою Рієті і отримали розгромну перемогу з рахунком 5:0.

У складі Фрозіноне участь в спарингу взяли обидва українські легіонери - Прийма і Чурко. Перший вийшов в "основі", провів 45 хвилин і був замінений в перерві за рахунку 4:0. Чурко з'явився на полі з перших хвилин другого тайму і забив п'ятий гол своєї команди.

Нагадаємо, 23-річний футболіст влітку уклав з Фрозіноне орендну угоду, яка розрахована на один рік, пише footboom.com.

Контракт включає пункт права викупу футболіста за 1,5 мільйона євро по закінченню сезону. Трансферні права на футболіста належать донецькому Шахтарю.