Збірна України (WU-19) на Турнірі розвитку УЄФА у Болгарії стала другою

19.08.2016 13:07 419 0

У четвер, 18-го серпня, молодіжна жіноча збірна команда України розпочала свої виступи на Турнірі розвитку УЄФА, який проходить у болгарському містечку Албена.

У стартовому поєдинку змагань підопічні Наталії Зінченко зустрічалися з однолітками з Молдови, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

М’яч, який на 35-й хвилині першого тайму забила Кароліна Табур, виявився єдиним і переможним для молодіжної збірної Молдови - 0:1.

Наступними суперниками підопічних Зінченко були господарки турніру - збірна Болгарії.

Матч пройшов за повної переваги наших дівчат, що і вилилось у 7 голів у ворота болгарок (голи: Ковтун (13, 18, 57, 80), Рубан (86), Полюхович (88, пен., 90+1, пен.)).

Ця переконлива перемога дозволила команді посісти лише другу сходинку турніру. Перше місце у молдаванок, які за рахунок перемоги над Україною і нічиєї в основний час проти Болгарії мають на один бал більше.