Санжар: Олімпік перший тайм ми зіграли невиразно

07.08.2016 20:45 746 0

Головний тренер Олімпіка Роман Санжар поділився враженнями від поєдинку із Зіркою (4:2) в третьому турі Прем`єр-ліги.

"Гол Матяжа був дуже важливим. Ми провели два різні тайми. Перший тайм ми зіграли невиразно, не могли зачепитися за м'яч, нічого не створили в атаці. Грали проти вітру, можливо, через це було складно.

Жодного удару по воротах у нас не було. Поговорили в перерві, хлопці вийшли з іншим настроєм.

Гол Івана Матяжа вплинув на позитив, на віру в себе. Забили хороший м'яч, не зупинилися і забили ще, але пропустили два і дозволили створити багато небезпечних моментів біля наших воріт. Виграли гру, але є маса помилок. Нам потрібно додавати.

Найголовніше, що узяли три очки. Вони повинні вплинути на позитивний психологічний стан. Але увесь чемпіонат попереду, потрібно рухатися вперед і працювати над помилками", - цитує Санжара footboom.com з посиланням на телеканал Футбол 1.