Збірна (U-18) перемогла Чорногорію у другому товариському матчі

22.04.2016 10:03 384 0

Юнацька збірна команда України U-18 під керівництвом Володимира Циткіна завершує навчально-тренувальний збір у Чорногорії.

У четвер, 21 квітня, українці провели другий товариський матч проти збірної Чорногорії U-19, пише ФФУ.

Зустріч проходила у Подгориці та завершилася перемогою юнаків з України з рахунком 2:0.

Перший гол на 45-й хвилині забив Джаба Фхакадзе з клуба "Інгулець" (Петрове). Другий та переможний гол було забито на 79-й хвилині - м'яч на рахунку Артема Ярмоленка, який виступає за "Лейрію" у Португалії.

Попередня зустріч юнаків з України та Чорногорії проходила два дні тому: тоді перемогу святкували господарі поля.