Ребров: Олександрійці по праву займають сьоме місце

03.04.2016 00:11 418 0

Головний тренер київського Динамо Сергій Ребров задоволений грою своєї команди у матчі 20 туру Прем`єр-Ліги з Олександрією (2:0).

"Для нас зараз кожна гра важлива, залишилося лише п'ять матчів, і я радий, що хлопці справді віднеслися серйозно до цього суперника і з першої хвилини намагалися нав'язати свою гру. Це вийшло, я радий, що виграли, зіграли на нуль і рухаємося далі.

Важливо, що сьогодні ми забили м'яч в першому таймі, в Києві цього не сталося, і було непросто.

Будь-якій команді непросто, коли вона пропускає першою. Суперник відходить назад, обороняється компактно. Тоді в Олександрії це виходило.

Олександрійці по праву займають сьоме місце і всього дві гри в чемпіонаті програли вдома. Це справді серйозний показник. Не маючи топ-гравців, грають організовано і заслуговують поваги.

З цією командою було непросто грати в Києві, і добре, що сьогодні ми включилися в гру з першої хвилини, забили м'яч, після чого все пішло легше, - цитує тренера dynamo.kiev.ua.

Раніше повідомлялося, що Ребров влітку може залишити Динамо.